Змішувачі та аксесуари для ванної кімнати

Історія Agape почалася в 1973 році і перетнула понад 40 років еволюції в дизайні, архітектурі, технологіях і стилі життя, інтерпретуючи одну з найбільш особливих кімнат у домі, ванну кімнату. Простір Agape знаходиться в центрі домашнього життя, ванна кімната створена, щоб тривати тривалий час і щодня викликати глибокі відчуття та емоції.

Лінія Agape повністю виробляється в Італії з використанням високоякісної сировини, ретельно опрацьованих деталей та ефективних та екологічно чистих виробничих процесів, що підтверджено сертифікацією LEED.
Італійська компанія CASABATH виробляє сантехніку, ванни, душові кабіни та піддони, меблі та аксессуари для ванної, дзеркала, освітлення для ванної кімнати.
Італійський виробник змішувачів CEA. Колекції CEA охоплюють широкий спектр продуктів від ванних кімнат до кухонь, зовнішніх душів та вентиляції.
Італійська дизайнерська компанія CIELO, що виробляє сантехніку, аксессуари, ванни, душові піддони, дзеркала та меблі для ванної кімнати.
Більше чотирьох десятиліть ім'я німецька компанія DECOR-WALTHER асоціюється з освітленням, дзеркалами, аксесуарими для ванної кімнати високої якості.
Високоякісні аксесуари для ванної кімнати EMCO Bad. EMCO — німецький виробник високоякісної та ексклюзивної сантехніки та аксесуарів преміум-сегменту, з акцентом на функціональність та ексклюзивний дизайн. Асортимент продукції включає аксесуари, дзеркальні шафи, функціональні модулі, дзеркала з підсвічуванням та косметичні дзеркала, а також умивальники та рішення умивальників.
Концептуальні дизайнерські ванні кімнати Falper, які перетворюють ванну кімнату в інтер’єр для проживання. Автентичні матеріали і досконалості обробки: запах і тепло справжнього дерева, оксамитовий ефект мармуру, делікатність ідеального 45 ° краю.
Штаб-квартира GRAFF розташована в Мілуокі, штат Вісконсін, США, а офіси розташовані по всій Європі. Маючи з 1922 року великий досвід у виробництві сантехніки, змішувачів для ванної, кухні, душу та меблів для ванної кімнати, GRAFF позиціонує себе в авангарді дизайну, створюючи дизайнерські колекції для ринку розкоші.
Дизайнерські сантехніка, змішувачі, аксесуари для ванної кімнати, меблі для ванной кімнати з Італіі.
Дизайнерські сантехніка, змішувачі, аксесуари для ванної кімнати, меблі для ванной кімнати з Італіі.
Італійський виробник змішувачів та аксесуарів для ванної кімнати OIOLI з 60-річним досвідом роботи.
+38 050 700 01 05
alex@karmen.kiev.ua
Зв'язок з нами по телефону, WhatsApp, Telegram, Viber, email, Instagram,  Facebook для того, щоб дізнатися про ціни та умови поставки замовлень.
All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
Made on
Tilda