Сантехніка, меблі для ванної кімнати та СПА

Історія Agape почалася в 1973 році і перетнула понад 40 років еволюції в дизайні, архітектурі, технологіях і стилі життя, інтерпретуючи одну з найбільш особливих кімнат у домі, ванну кімнату. Простір Agape знаходиться в центрі домашнього життя, ванна кімната створена, щоб тривати тривалий час і щодня викликати глибокі відчуття та емоції.

Лінія Agape повністю виробляється в Італії з використанням високоякісної сировини, ретельно опрацьованих деталей та ефективних та екологічно чистих виробничих процесів, що підтверджено сертифікацією LEED.
Італійська компанія CASABATH виробляє сантехніку, ванни, душові кабіни та піддони, меблі та аксессуари для ванної, дзеркала, освітлення для ванної кімнати.
Італійська дизайнерська компанія CIELO, що виробляє сантехніку, аксессуари, ванни, душові піддони, дзеркала та меблі для ванної кімнати.
Концептуальні дизайнерські ванні кімнати Falper, які перетворюють ванну кімнату в інтер’єр для проживання. Автентичні матеріали і досконалості обробки: запах і тепло справжнього дерева, оксамитовий ефект мармуру, делікатність ідеального 45 ° краю.
Компанія HAFRO належить до італійської групи GEROMIN. Сауни, хаммам, ванни, мінібасейни, багатофункціональні душові кабіни, меблі для ванної кімнати та пральні, душові колони та піддони, змішувачі.
Дизайнерські сантехніка, змішувачі, аксесуари для ванної кімнати, меблі для ванной кімнати з Італіі.
Італійська компанія VISMARAVETRO виробляє душові кабіни, екрани для ванни, скляні панелі для відкритих душових систем, душові кабіни для маломобільних людей.
+38 050 700 01 05
alex@karmen.kiev.ua
Зв'язок з нами по телефону, WhatsApp, Telegram, Viber, email, Instagram,  Facebook для того, щоб дізнатися про ціни та умови поставки замовлень.
All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
Made on
Tilda