Керамічна плитка та керамограніт

Керамограніт для підлоги та стін з ефектом мармуру, каменю, бетону та дерева від італійської компанії ARIOSTEA. Внутрішні та зовнішні підлоги та стіни. Великі розміри.
Італійська фабрика Floor Gres, що належить до концерну FLORIM виробляє керамічний граніт різних розмірів - від 160х320 см до 30х60 см, товщиною від 10 до 6 мм.
Rex Ceramiche - це елегантність, розкіш, гламур та чарівність. Ця фабрика належить до великого італійського концерну FLORIM. Випускає глазурований керамограніт різних розмірів від 120х280 см до 30х60 см.
 Фабрика Cerim Cermiche належить до великого італійського концерну FLORIM. Виробляє як керамічний граніт, так і глазуровану плитку.
 Торговий бренд CasadolceCasa та Casamood належить великому італійському концерну FLORIM. Виробляє гдазурований керамічний граніт. 
Apavisa - провідна іспанська компанія у сфері виробництва та комерційної реалізації керамограніту. Великі розміри, дизайнерські рішення декоративних елементів.
Imola - один з комерційних брендів, що належать концерну Cooperativa Ceramica D`Imola. Спеціалізується на створенні дизайнів для приватних осель. Випускає як керамічний граніт, так і глазуровану плитку.
La Faenza - один з комерційних брендів, що належать концерну Cooperativa Ceramica D`Imola. Спеціалізується на виготовленні керамічного граніту. Лінійка складається з окремих колекцій, які можна також взаємно комбінувати, згідно з поєднанням та класом.
Leonardo – це бренд Cooperativa Ceramica d’Imola, який розробляє передові керамічні рішення, здатні завжди відкривати нові технічні рубежі. Розробка інноваційних виробничих рішень з високими експлуатаційними характеристиками дозволяє взаємодіяти з клієнтами, вимогливими професіоналами, які постійно шукають гармонійні з точки зору естетики та експлуатаційних характеристик рішення, якими завжди славився бренд Leonardo, що з неможливого створює реальність.
Компанія FIORANESE на протязі 50 років розробляє підлоги з керамограніту з італійським дизайном та ексклюзивний асортимент керамічної плитки.
Іспанська фабрика Ceramica Mayor виробляє кераміку з власною ексклюзивною системою антиковзання, має великий асортимент колекцій в унікальних тонах вироблених з гарантією максимальної довговічності та призначених для застосування на терасах та басейнах, як для підлоги, так і для внутрішнього оздоблення басейну.
WOW — іспанська студія дизайну, що спеціалізується на розробці ексклюзивних проектів кераміки. Завжди уважні до колірних тенденцій і обробки матеріалів у поєднанні з новітніми технологіями.
+38 050 700 01 05
alex@karmen.kiev.ua
Зв'язок з нами по телефону, WhatsApp, Telegram, Viber, email, Instagram,  Facebook для того, щоб дізнатися про ціни та умови поставки замовлень.
All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
Made on
Tilda